Amerikan edebiyatının bol ödüllü yazarlarından Scott F. Fitzgerald çarpıcı bir öyküyle karşınızda. “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikâyesi” zekice kurgulanmış, uzun süre hafızalardan çıkmayacak unutulmaz bir hikâye. Benjamin Button 1860 yılında dünyaya gelir. Ama herkes bebek olarak doğarken, o gizemli bir şekilde yaşlı olarak doğar ve gençleşmeye başlar. Yaşlılıktan gençliğe doğru ilerlerken hayatın cilveleriyle karşılaşır. Sırasıyla savaşa katılır, iş hayatına atılır, aşık olur, evlenir ve çoluk çocuğa karışır. Daha sonra üniversiteye, ardından liseye gider. Anaokulundan sonra, iyice küçülür ve sonunda hemşirenin kollarına döner. Keskin bir sosyal hayat eleştirisi sunan bu tuhaf ama muhteşem hikâye Fitzgerald’ı Amerikan edebiyatı tarihinin en iyi yazarlarından biri haline getirdi.

Benton'un hikayesi de bu eserle başladı...

Benton Cosmetics size yaş aldıkça daha sağlıklı daha genç ve daha taze görünmenin hiç de imkansız olmadığını ispatlamaya hazır!

Dünyaca ünlü Benton markası Güney Koreli Doktor Lee Jang Won tarafından oluşturulmuştur. Benton şirket müdürü Li Chan Whon’un mektubu: Kendi markamı oluşturma fikri bende, hassas bir cilde sahip olan kardeşimin cildine uygun kozmetikleri bulamamasıyla oluşmaya başladı. Kullandığı pahalı ve meşhur kozmetiklere rağmen, cildi tahrişli ve sağlıksız gözüküyordu. Bu nedenle kozmetik markamı oluştururken işin ekonomik olmasına değil kaliteli olmasına önem verdim. Biz ürünlerimize her zaman güveniyor ve arkasında duruyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimizi tamamen doğal, birden fazla kez test edilip, sertifikalanmış bileşenlerle hazırlıyoruz. Bu düşüncelerle, görselliği ön plana çıkarılarak süslenmiş sıradan kozmetikler yerine, özellikle hassas ciltliler için, her cilde uygun yüksek kaliteli, premium etkili kozmetikler oluşturmaya çalışıyoruz.